Mořička Teroz TZ4-052S

Mořička osiv TZ4-052S je malé mořící zařízení do linky slouží k moření osiva mořidly kapalnými nebo v suspenzi. Předností tohoto zařízení je vysoká kvalita moření osiva. Přesná dávka mořidla je aplikována na jednotlivou dávku osiva. Výborné rozdělení mořidla na jednotlivá zrna je dosahováno u mokrého a zvlhčovaného způsobu rotační tryskou a velkou plochou osiva, která je při aplikaci neustále v pohybu. Tím je zabezpečeno optimální rozdělení dávky mořidla na jednotlivá zrna a vyloučeno přemoření, nebo nedostatečné namoření každé vsázky. Po skončení mořícího cyklu je vsázka klapkou vyprázdněna do expedičního balení, může jím být pytel na jednu nebo více vsázek. S ohledem na různé potřeby může byt mořící zařízení doplněno váhou na navazování vsázek.
Mořicí zařízení se skládá ze tří navzájem oddělitelných částí:
- zásobníku osiva, který slouží k zabezpečení plynulého provozu zařízeni, může být vybaven čidlem, které reguluje max. objem materiálu v zásobníku.
- z vlastního mořicího zařízeni, které je vybaveno objemovým dávkovačem, dávkovačem mořidla a el. rozvaděčem.
- z nosného stojanu, který slouží jako podstavec celého zařízení v připadá kdy mořlčka není umístěna v patře a nenavazuje na pytlovací váhu. Jako doplňkové zařízeni Je možno objednat nádrže na mořicí suspenze.


technické parametry mořičky TZ4-052S

Systém Rotostat
Jmen.výkon (pšenice) 2,0 t/hod
Max.hmotnost vsázky (pšenice) 10 kg
Celková výška 3400 mm
Délka 1300 mm
Šířka 1000 mm
Celkový el.příkon 1,3 kW
Provozní napětí 3 x 380 V
Prům.pytlovacího nástavce základní 310mm
Prům.pytlovacího nástavce redukovaný 150mm